close
تبلیغات در اینترنت
کاربرد انواع جوراب‌های زنانه و دخترانه
loading...

مجله بانوان و دختران ایران زمین

جوراب رنگ پا یکی از انواع جوراب‌ها است که در کمد خانم‌ها یافت می‌شود، برخی از خانم‌ها عاشق جوراب رنگ پا هستند و برخی دیگر می‌گویند که به چه دردی می‌خورد؟! در جواب این خانم‌ها باید بگویییم که جوراب رنگ پا برای هدف‌های گوناگون و در محل‌های مختلفی پوشیده می‌شود. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، در مورد کاربرد و نحوه انتخاب جوراب رنگ پا اطلاعاتی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌دهیم، همراه ما باشید. کاربرد انواع جوراب‌های…

رحان جعفری بازدید : 3 یکشنبه 22 مهر 1397 زمان : 14:50 نظرات ()

جوراب رنگ پا یکی از انواع جوراب‌ها است که در کمد خانم‌ها یافت می‌شود، برخی از خانم‌ها عاشق جوراب رنگ پا هستند و برخی دیگر می‌گویند که به چه دردی می‌خورد؟! در جواب این خانم‌ها باید بگویییم که جوراب رنگ پا برای هدف‌های گوناگون و در محل‌های مختلفی پوشیده می‌شود. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، در مورد کاربرد و نحوه انتخاب جوراب رنگ پا اطلاعاتی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌دهیم، همراه ما باشید.

کاربرد انواع جوراب‌های زنانه و دخترانه

نحوه انتخاب جوراب رنگ پا

جوراب یک وسیله بسیار کاربردی برای همه خانم‌ها و دختران جوان است، در کمد هر شخص انواع جوراب‌ها یافت می‌شود که هر کدام کاربرد خاصی دارد و در مراسمات و محل‌های مختلفی، پوشیده می‌شوند. آیا شما از نحوه انتخاب جوراب‌های مختلف آگاه هستید؟ شما باید بدانید که هر جورابی را در کجا و کی بپوشید. انواع جوراب‌ها عبارتنداز:

 • جوراب مشکی: که کاربرد آن واضح است، جوراب مشکی برای مراسمات رسمی همراه با لباس‌های مشکی پوشیده می‌شود.
 • جوراب پشمی: جورابی برای گرم نگه داشتن پا و مناسب برای فصل زمستان است که برای هر سنی مناسب بوده، فقط باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت نمود.
 • جوراب طرح دار رنگی: جوراب‌های نازک انواع مختلفی دارند و یکی از آن‌ها جوراب‌های رنگی طرح دار است که باید با لباس‌های خاصی پوشیده شوند.
 • جوراب رنگ پا: یکی دیگر از انواع جوراب‌های نازک، جوراب رنگ پا است که کاربردهای بسیار متفاوتی دارد و هر کس با هدفی آن را می‌پوشد.
 • و …

در ادامه این مطلب از مجله در مورد کاربرد و “نحوه انتخاب جوراب رنگ پا” بحث خواهیم کرد.

انواع جوراب‌های رنگ پا چیست؟

کاربرد جوراب رنگ پا

همانظور که می‌دانید جوراب‌های رنگ پا انواع مختلفی دارند که شما باید با توجه به هدف خود از انتخاب جوراب رنگ پا، نوع آن را نیز انتخاب کنید. جوراب‌های رنگ پا در انواع اندازه‌ها یافت می‌شوند که هر کدام کاربردی متفاوت دارند. مثلا جوراب رنگ پا مچی، یا جوراب رنگ پا کوتاه، جوراب رنگ پای بلند و خیلی بلند. شما باید بر اساس لباس مورد نظر، جوراب را انتخاب نمایید. همچنین برای زیباتر دیده شدنتان جوراب‌های رنگ پای طرح دار نیز در بازار و فروشگاه‌ها موجود است، البته انتخاب آن بستگی به سلیقه شخصی خودتان دارد.

همچنین جوراب‌های رنگ پا در جنس نیز، متفاوت هستند و معمولا در سه دسته‌ی نازک، کلفت و شیشه‌ای جا می‌شوند. مثلا برخی از جوراب‌های رنگ پا بسیار نازک هستند به طوری که انگشتان پا دیده می‌شوند، برخی دیگر کمی کلفت‌تر بوده و انگشتان پا نمایان نیست. همچنین جوراب‌های رنگ پای شیشه‌ای وجود دارند که فقط قسمت انگشتان پا را پوشانده و در بقیه نقاظ مانند شیشه هستند.

مطلب پیشنهادی برای شما:

جوراب شلواری زنانه را کی و کجا بپوشیم؟

چرا خانم‌ها جوراب رنگ پا می‌پوشند؟

انتخاب جوراب رنگ پا

معمولا جوراب برای حفاظت و مراقبت از پا پوشیده می‌شود، ولی خانم‌ها برای زیبایی هر چه بیشتر خود نیز از جوراب استفاده می‌کنند. معمولا زنان و دختران جوان جوراب را برای زیبایی بیشتر می‌پوشند که هر کس دلیل متفاوتی دارد. مثلا پوشیدن جوراب مچی کوتاه به علت محافظت در برابر کفش و همچنین مخفی کردن عیب‌های پا پوشیده می‌شود. جوراب‌های بلند هم به علت صاف و براق نشان دادن پاها، پوشیده می‌شوند.

جوراب رنگ پا برای چه فصلی مناسب است؟

نحوه انتخاب جوراب رنگ پا

اگر جوراب رنگ پا را برای بیرون از منزل و با کفش می‌پوشید، فقط در فصل تابستان و بهار می‌توانید از جوراب رنگ پا که بسیار نازک است، استفاده کنید ولی اگر از جوراب‌های رنگ پا برای میهمانی استفاده می‌کنید، در فصل‌های دیگر نیز می‌توانید جوراب رنگ پا بپوشید، ولی بهتر است از نوع کمی کلفت آن استفاده نمایید. (معمولا برای عروسی و تولد و … در همه فصل‌ها لباس نازک و کوتاهی می‌پوشیم ولی شاید بهتر باشد لباس‌های مناسب هر فصل را برای مراسمات انتخاب کنیم.)

چه کسانی مجبورند که جوراب رنگ پا بپوشند؟

جوراب رنگ پا

کسانی که پاهای صافی ندارند و لکه و جوش‌های بسیاری در پاهایشان نمایان است و یا رنگ پوست ثابتی در پا و ساق پاهایشان ندارند، باید جوراب رنگ پا بپوشند که لکه‌هایشان مخفی شده و پاهایشان صاف دیده شود. همچنین برخی از خانم‌ها از رنگ پوستان راضی نیستند و در صورت پوشیده بودن دست‌ها سعی دارند که از جوراب رنگ پای کمی روشن استفاده کنند تا رنگ کلی پوستشان روشن دیده شود. همچنین کسانی که پاهای حساسی دارند و در صورت برخورد مستقیم با کفش، زخمی می‌شوند، مجبور هستند که از جوراب رنگ پوست استفاده کنند تا جوراب پوشیدنشان به چشم نخورد.

با چه لباس‌هایی می‌توانیم جوراب رنگ پا بپوشیم؟

کاربرد جوراب رنگ پا

جوراب مچی و کوتاه را می‌توانید همراه با شلوار بپوشید. فقط باید دقت داشته باشید که شلوار و کلا تیپ شما، بیش از حد اسپرت نباشد زیرا جوراب رنگ پا، ظرافت خاصی دارد که با لباس کاملا اسپرت جور نمی‌شود.

اگر برای مراسمات و میهمانی‌های مختلف، همراه با لباس کوتاه، قصد دارید جوراب رنگ پا بپوشید، باید ابتدا به این نکته توجه کنید که قد جوراب رنگ پا زیر لباس باشد، زیرا اگر کوتاه باشد، بسیار نازیبا دیده خواهد شد و اگر دقیقا هم قد باشد، موقع حرکت کردن کمی فاصله ایجاد خواهد شد، پس بهتر است جوراب کمی بلندتر را انتخاب کنید. باز تاکید می‌کنیم که لباس مورد نظر باید دخترانه و یا زنانه بوده و ظرافت داشته باشد.

کفش مناسب برای جوراب رنگ پا، چه ویژگی‌هایی دارد؟

کاربرد جوراب رنگ پا

آیا می‌دانید کفش مناسب با جوراب رنگ پا، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ معمولا خانم‌ها همراه با کفش جلوباز نیز جوراب رنگ پا می‌پوشند، ولی توصیه ما این است که همراه با کفش جلوباز، جوراب نپوشید، زیرا جلوه‌ای نخواهد داشت!

معمولا با کفش‌های جلو بسته تابستانی می‌توانید به راحتی جوراب رنگ پا بپوشید. همچنین با کفش‌های پاشنه‌دار جلوبسته که مخصوص عروسی و میهمانی هستند، هم می‌توانید جوراب رنگ پا بپوشید تا پاهایتان جذاب‌تر دیده شوند و علاوه بر آن ایرادهای پوستی شما هم دیده نشود.

نحوه انتخاب جوراب رنگ پا چگونه است؟

نحوه انحوه انتخاب جوراب رنگ پانتخاب جوراب رنگ پا

جوراب‌های رنگ پا در انواع تُن‌های مختلف وجود دارند، زیرا پوست همه خانم‌ها با هم متفاوت است و نحوه انتخاب جوراب رنگ پا بستگی به رنگ پوست دارد پس شما باید بر اساس رنگ پوستتان رنگ جوراب را انتخاب نمایید، جوراب باید نزدیک‌ترین رنگ را به پوست شما داشته باشد در غیر این صورت، مصنوعی و نازیبا دیده خواهد شد. در واقع می‌توان گفت جوراب رنگ پا باید به گونه‌ای باشد که در نگاه اول تشخیص داده نشود!

نحوه انتخاب جوراب رنگ پا

در جواب کلی نحوه انتخاب جوراب رنگ پا باید بگوییم که شما باید به معیارهای کوتاهی و بلندی جوراب بر اساس قد لباستان، همچنین نازکی و کلفت و رنگ آن که هر کدام را در بالا توضیح دادیم، توجه داشته باشید.

ممنون که با مطلب “نحوه انتخاب جوراب رنگ پا” همراه ما بودید امیدوارم برایتان کاربردی بوده باشد، لطفا نظرات خود را برایمان از طریق کامنت اعلام کنید ♥

https://suratiha.com/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%ac%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%a8-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d8%a7/

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آرشیو
 • 1397
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 302
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 40
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 40
 • بازدید ماه : 261
 • بازدید سال : 261
 • بازدید کلی : 3,366